ZAPROSZENIE NA TURNIEJ W BERLINIE
Dodane przez michben dnia 02/10/2011
W dniach 11-13 czerwca z okazji Zielonego Święta odbywa się turniej Internationalen Zehlendorfer Pfingstturnier 2011 w stolicy Niemiec. Nasza grupa treningowa może zagrać w kategorii open (młodzieżowej), z UKS planuje jeszcze pojechać zespół z rocznika `97 trenerki Lidii Cichoń. W newsie szczegóły wyjazdu i część finansowa. W 2006 roku byłem na takim turnieju wraz z trenerem Jakubcem i byliśmy zadowoleni z poziomu gry przeciwników. Oprócz samej gry planujemy wizytę w centrum Berlina oraz być może w drodze powrotnej wstąpimy do Tropical Islands (http://www.tropical-islands.de/pl).
Rozszerzona zawartość newsa
Koszt zgłoszenia zawodnika bez wyżywienia dla grupy seniorów Eugeniusza Smolichy (z tej opcji korzystałem ostatnio - trzeba po prostu zabrać ze sobą wałówkę od rodziców...) - 170 zł (zgłoszenie zawodnika, trenera grupy, część opłaty za kierowce, zgłoszenie drużyny)

Koszt dla grupy Lidii Cichoń 160 zł

Wpłatę trzeba zebrać jak najszybciej dlatego ustalam termin do 1 marca. Na kolejnych treningach zrobimy liste chętnych do wyjazdu i zobaczymy ile osób zbierzemy.

Do kosztu ogólnego trzeba na dzień dzisiejszy doliczyć transport. Mamy Autokar na około 50 osób - koszt wynajmu 4000 zł. Mam już trzecią drużynę zainteresowaną wyjazdem. Zobaczymy czy klub pokryje transport, jeśli nie to trzeba dodać koszt oscylujacy w granicach 85-120 zł.

Dodam, że proponuję opcje bez wyzywienia bo z wyżywieniem jest o 44 euro drożej. A kłopotu jest z tym sporo, bo spi się w jednej szkole, gra jeszcze w innej a wyżywienie w trzecim miejscu. Jak ktoś chce to może sobie indywidualnie wykupić z jedzeniem opcje, można też np. na miejscu wykupować sobie np. same obiady.