SYLWESTROWA FORMA JUNIORÓW STARSZYCH.
Dodane przez michben dnia 01/04/2011
Po niespecjalnie dobrym spotkaniu nasz drużyna przegrywa 75 - 100 z KS AZS AWF Katowice.Co prawda do połowy trzeciej kwarty potrafiliśmy się skutecznie bronić i nawet objąć minimalne prowadzenie, ale to za mało na AWF, który posiadał takich zawodników jak Jurczyński i Dziemba Marceli. Ich pressing pozwalał łatwo przechwytywać piłki i spokojnie kontrolować spotkanie. Najwięcej punktów zdobył bardzo skuteczny dzisiaj Pawlik (28), Drost (11) i Bujoczek (10) wśród gości katem był Jurczyński (34) i Dziemba (25).
Co ciekawe Pogoń Ruda Śląska przegrała u siebie z Dąbrową Górniczą tym samym bardzo utrudniając sobie możliwość awansu. Muszą wygrać w Katowicach z AWF, jeśli to zrobią to niezależnie od wyniku naszego spotkania z Dąbrową Górniczą awansują. My z kolei mamy przed sobą dwa mecze - już w piątek gramy rewanż z akademikami i jeśli przegramy to pozostaje nam ostatni mecz o wszystko z Dąbrową - wygrana choćby jednym punktem daje nam awans! Także panowie bierzcie się za trenowanie!
W newsie punktacja z meczu już wkrótce opis....
Koszykówka Katowice Juniorzy Starsi

UKS: Wistuba 4, Jacaszek 0, Bińkowski 4, Drost 11, Balon 5, Pawlik 28, Główka 0, Bujoczek 10, Senkała 2, Smolicha 9, Kowalski 0, Musiał 2

AWF: Dziemba 25, Maślanka 4, Sidor 2, Chrobok 10, Jurczyński 34, Makowiecki, Maciołek 6, Szablewski 10, Donerstag 7, Eichert 4