IV Gala Śląskiej Koszykówki Młodzieżowej.
Dodane przez michben dnia 06/06/2010
W dniu 19 czerwca w Tychach odbędzie się kolejna Gala Śląskiej Koszykówki Młodzieżowej czyli wydarzenie, którego inicjatorem jest najbardziej zasłużony działacz i pasjonat koszykówki - Zbyszek Bytomski. Gala jest doskonałym momentem aby wyróżnić najlepszych zawodników poszczególnych klas rozgrywkowych. Tym razem w organizację ubrał się nowy prezes SZKosz pan Staniczek, który postanowił pokazać jak taka impreza powinna być zorganizowana.
Z zawodników UKS SP 27 Katowice w tym roku będzie reprezentować nas Mateusz Pawlik, który został wybrany do pierwszej piątki w kategorii juniorów starszych. Oprocz niego mamy dwie dziewczyny z ekipy trenera Artura Mikruty - Anna Gajda oraz Agata Bujar (pierwsze piątki w kategoriach U14 i U13). Gratulacje dla Mateusza oraz dziewczyn. Zawodnikiem naszym można uznać Dawida Kinczewskiego - pierwsza piątka w kat. U 16- który stawiał pierwsze kroki w UKS SP 27 Katowice, a później przeniósł się do Hartwiga.
W historii Gali SKM brali udział tacy zawodnicy UKS jak - Dawid Jacaszek, Wacław Adamczyk, Marcin Dytrych, Łukasz Matlok, Sebastian Sikorski, Łukasz Drost, Adam Bujoczek, Djamel Benlazereg. W art. harmonogram i składy Gali...

Rozszerzona zawartość newsa
Tekst z www.skm.polskikosz.pl

SZCZEGÓŁOWY PLAN GALI 19 czerwca 2010 r.
Tychy Hala Sportowa MOSiR przy ul. Piłsudskiego

Godz.10.00 - otwarcie Gali przez Prezesa Śl.Zw.Kosz.

Godz.10.20 - wręczenie pucharów i medali zawodnikom trzem najlepszym zespołom

młodziczki młodsze: I JAS FBG Sosonowiec 1, II JAS FBG Sosnowiec 2, III RMKS Rybnik
młodziczki starsze: I JAS FBG Sosnowiec, II SP 27 Katowice, III OLIMPIA Wodzisław Śl.
młodzicy młodsi: I MKKS Rybnik, II GTK Gliwice, III MKS Zabrze
młodzicy starsi: I GTK Gliwice, II MKS Dąbrowa Górnicza, III MOSiR Cieszyn

Godz.10.50 - prezentacja MVP oraz All Stars (5 najlepszych) w w/w kategoriach oraz mecz pokazowy (2x10min) -

I zespół: młodziczki starsze i młodzicy młodsi - trenerzy Kupczak Karol i Jacek Szewczyk
II zespół: młodzicy starsi i młodziczki młodsze - trenerzy: Marcin Reszkiewicz i Kalińska Katarzyna

Godz.11.30 - wręczenie pucharów i medali zawodnikom trzech najlepszych zespołów

kadeteki: I MOSM Byom, II MOS Katowice, III JAS-FBG Sosnowiec
kadeci: I MOSM Bytom, II GTK Gliwice, III HARTWIG Katowice

Godz.11.45 - przedstawienie i nagrodzenie reprezentacji dziewcząt za zdobycie drugiego miejsca w XVI OOM w Ostrołęce.

Godz.12.00 - prezentacja MVP oraz ALL Stars (10 najlepszych) w kadetkach i kadetach oraz mecz pokazowy (2x10min) - drużyny koedukacyjne.

I zespół ,,1piątka kadeci,, i 2 ,,piątka kadetki,, trenerzy: Radosław Fudali i Bakowski Jerzy
II zespół ,,1 piątka kadetki,, i 2 ,,piątka kadeci,, trenerzy: Kuciński Radosław i Kołcz Janusz

Godz.12.40 - wręczenie pucharów i medali zawodnikom trzech najlepszych zespołów

juniorki starsze: I RMKS Rybnik, II JAS-FBG Sosnowiec, III MOSM Bytom
juniorki: I JAS-FBG Sosnowiec, II RMKS Rybnik, III MOSM Bytom
juniorzy starsi: I MICKIEWICZ Katowice, II AZS Katowice, III POGOŃ Ruda Śląska
juniorzy: I SMYK Prudnik, II MKS Zabrze, III MKKS Rynik

Godz.13.10 - prezentacja MVP oraz All Stars (5 najlepszych) w w/w kategoriach oraz mecz pokazowy (2x10min)

I zespół - juniorki starsze i juniorzy - trenerzy: Pierchała Wojciech i Michalak Tomasz
II zespół - juniorzy starsi i juniorki - trenerzy: Breguła Sebastian i Dyja Jacek

Godz.14.00 Zakończenie IV Gali ŚKM


Jak zawsze, także i tym razem na gali zobacyzmy pojedynki All Star we wszytkich kategoriach wiekowych. Przentujemy zasady jakimi kierowlaiśmy sie przy wyborze tegrocznych składów, kotrego dokonywali kibice SKM oraz trenerzy.

Młodzik Młodszy U-13 - chłopcy urodzeni w roku 1997

Wyboru ALL STARS oraz MVP sezonu dokonali trenerzy z Finału A

MVP U-13
Grocki Artur
MKKS Rybnik






ALL STARS U-14 sezon 2009/2010

Grocki Artur MKKS Rybnik Kupczak Karol
Łojewski Wojciech GTK Gliwice Łastawiecki Dariusz
Kurek Maciej MKS Zabrze Przybycin Mirosław
Przewoźniak Beniamin MCKS Czeladź Mentel Andrzej
Boryka Dawid MKS Dąbrowa Górnicza Glik Maciej


Ci zawodnicy wystąpią w meczu podczas Gali ŚKM, jeśli któryś z zawodników nie będzie mógł przybyć na Galę ŚKM w jego miejsce trener klubowy wybierze drugiego
Młodzik Starszy U-14 - chłopcy urodzeni w roku 1996

Każdy trener drużyny która wystąpiła w Finale A wybrał piątkę sezonu oraz zawodnika do tytułu MVP sezonu dodatkowo trener kadry Śląska rocznika 96 także oddał swoje glosy. Do tego dodaliśmy najlepszą piątkę oraz MVP wyłonione z ankiety która była przeprowadzona na SKM. Po podliczeniu głosów wybraliśmy więc najlepszą piątkę sezonu oraz najlepszego zawodnika sezonu 2009/2010.

MVP U-14
Wieczorek Patryk
MKS Dąbrowa Górnicza





ALL STARS U-14 sezon 2009/2010


Sanny
Oskar
GTK Gliwice Wieczorek
Patryk
MKS Dabrowa G. Kuboszek
Michał
MOSiR Cieszyn Kostecki
Jakub
MKS Zabrze Piszczek
Maciej
TKM Knurów
obecność TAK obecność TAK obecność TAK

Zawodnicy rezerwowi: Krogulewski Bartek (MOSiR Cieszyn) Mól Marek ( GTK Gliwice) Gładysz Grzegorz (GTK Gliwice) Jeśli któryś z zawodników ALL STARS nie będzie mógł przyjechać na Galę ŚKM w jego miejsce wystąpi zawodnik z listy rezerwowych według kolejności
Kadet U-16 - chłopcy urodzeni w roku 1994

Każdy trener drużyny która wystąpiła w Finale A wybrał piątkę sezonu oraz zawodnika do tytułu MVP sezonu.Do tego dodaliśmy najlepszą piątkę oraz MVP wyłonione z ankiety która była przeprowadzona na SKM. Po podliczeniu głosów wybraliśmy więc najlepszą pierwszą i drugą piątkę sezonu oraz najlepszego zawodnika sezonu 2009/2010.Wszyscy zawodnicy zagrają w meczu ALL STRS podczas Gali ŚKM Tychy 2010

MVP U-14
Migała Mateusz
MOSM Bytom








ALL STARS U-14 sezon 2009/2010


Migała
Mateusz
MOSM Bytom Sanny
Stanferd
GTK Gliwice Patoka
Jakub
MKS Zabrze Zawadzki
Mateusz
MKS Dąbrowa Kinczewski
Dawid
H.Katowice
obecność TAK obecność TAK obecność TAK obecność NIE obecność TAK

Druga piątka


Kołcz Kosma
GTK Gliwice Wolnik Piotr
MOSM Bytom Pilch Rafał
MKKS Rybnik Wójcik Marcin
MKS Dąbrowa Kubaczka Michał
MOSiR Cieszyn
obecność TAK obecność TAK obecność TAK obecność NIE obecność TAK

Za Mateusza Zawadzkiego zagra Wawrzyński Mateusz ( HARTWIG Katowice ) obecność TAK
Za Wójcika Marcina zagra ..........

Zawodnicy rezerwowi: Wawrzyński Mateusz (HARTWIG Katowice) Kłósko Mateusz (MOSiR Cieszyn) Wliczyński Bartosz (AZS Katowice) Bulira Jakub (MOSM Tychy)
Jeśli któryś z zawodników a 1 i 2 piątki nie będzie mógł zagrać w meczu All Stars podczas Gali ŚKM w jego miejsca powołany zostanie zawodnik z listy rezerwowej według kolejności
Juniorzy U-18- chłopcy urodzeni w roku 1992/1993

Każdy trener drużyny która wystąpiła w Finale A wybrał piątkę sezonu oraz zawodnika do tytułu MVP sezonu.Do tego dodaliśmy najlepszą piątkę oraz MVP wyłonione z ankiety która była przeprowadzona na SKM. Po podliczeniu głosów wybraliśmy więc najlepszą piątkę sezonu ALL Stars oraz najlepszego zawodnika sezonu 2009/2010.Wszyscy zawodnicy zagrają w meczu ALL STRS podczas Gali ŚKM Tychy 2010

MVP U-18
Stalicki Kacper
SMYK Prudnik







ALL STARS U-18 sezon 2009/2010


Stalicki
Kacper
SMYK Prudnik Madziar
Tomasz
SMYK Prudnik Wziętek
Szymon
MKKS Rybnik Deja
Dominik
MKS Zabrze Kołakowski
Dawid
MKS Zabrze
obecność TAK


Zawodnicy rezerwowi: Sakowicz Mateusz (MKS Zabrze) Czech Paweł ( CENTRUM Wodzisław Śl.) Lewicki Michał, Piechowicz Marcin (MKS Dabrowa G.)
Jeśli któryś z zawodników pierwszej piątki nie będzie mógł zagrać w meczu All Stars podczas Gali ŚKM w jego miejsca powołany zostanie zawodnik z listy rezerwowej według kolejności
Juniorzy Starsi U-20- chłopcy urodzeni w roku 1990 i mł.

MVP U-20
Jurczyński Paweł
POGOŃ Ruda Śląska




ALL STARS U-20 sezon 2009/2010


Jurczyński Paweł Adamczak Wacław Gworek Przemysław Jurga Adam
Pawlik Mateusz


Zawodnicy rezerwowi: Olczyk Marcin (MICKIEWICZ Katowice), Gruth Jakub (POGOŃ Ruda Śl.)


Dziewczyny

ALL STRS U-20 Juniorki starsze

MVP U-20 Paulina Mycio RMKS RYBNIK

zawodniczka klub obecność
Aleksandra Teklińska KS ODRA BRZEG
Marlena Deko KS JAS FBG SOSNOWIEC TAK
Agnieszka Papaja UKS MOSM BYTOM
Justyna Kaczorowska RMKS RYBNIK TAK
Paulina Mycio RMKS RYBNIK TAK

ALL STRS U-18 Juniorki

MVP U-18 Klaudia Rutkowska KS JAS FBG SOSNOWIEC

zawodniczka klub obecność
Izabela Łaszczuk KS JAS FBG SOSNOWIEC TAK
Klaudia Rutkowska KS JAS FBG SOSNOWIEC TAK
Anna Szelwicka RMKS RYBNIK TAK
Izabella Krawczyk UKS MOSM BYTOM
Sylwia Mazurkiewicz JKKS JASTRZĘBIE TAK


ALL STARS U-16 Kadetki

MVP U-16 Kamila Wiewiórka UKS MOSM BYTOM

imie nazwisko klub Obecność
Kamila Wiewiórka UKS MOSM BYTOM TAK
Beata Paranowska UKS MOSM BYTOM TAK
Anna Kordalska MKS MOS KATOWICE TAK
Marzena Mazur UKS LA BASKET PIEKARY ŚLĄSKIE TAK
Patrycja Kaczor KS JAS FBG SOSNOWIEC
2 PIĄTKA XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXX
Patrycja Swadzba MKS MOS KATOWICE TAK
Patrycja Szubrowska UKS MOSM BYTOM TAK
Magdalena Dudek RMKS RYBNIK TAK
Karolina Sierzchuła MKS Zabrze TAK
Monika Kominowska MKS MOS KATOWICE

ALL STRS U-14 Młodziczki starsze

MVP U-14 Dziewior Karolina KS JAS FBG SOSNOWIEC

zawodniczka klub obecność
Karolina Dziewior KS JAS FBG SOSNOWIEC
Anna Gajda UKS SP 27 KATOWICE
Angelika Drózd ŻKS OLIMPIA WODZISŁAW ŚLĄSKI
Nina Walda UKS MOSM BYTOM
Agata Jaromin MOSM tychy

ALL STRS U-13 Młodziczki Młodsze

MVP U-13 Sonia Mądro JAS-FBG Sosnowiec
zawodniczka klub obecność
Sonia Mądro KS JAS FBG SOSNOWIEC
Wiktoria Ziaja KS JAS FBG SOSNOWIEC
Beata Leżoch RMKS RYBNIK
Agata Bujar UKS SP 27 KATOWICE
Magdalena Jabłońska MKS Zabrze