AKCJA 1 % NA UKS SP 27 KATOWICE ZA 2012 ROK
Dodane przez michben dnia 02/08/2013
Szanowni Państwo wg. oficjalnych wyników Stowarzyszenia Przyjazna Szkoła zebralismy 6964 złote, Jest to dla nas bardzo dobry wynik, ktory byłby niemożliwy bez Waszej pomocy! W dniu 18 luty o godz 1700 odbedzie sie zebranie członków Zarzadu klubu, celem podziału pieniedzy. Oczywiscie jesli ktoś chciałby mieć wpływ na to jak te pieniądze sa wydatkowane jest mile widziany na tym spotkaniu, które bedzie miało miejsce w SP nr 27 (gosci prosimy o poinformowanie nas o checi pojawienia się).

Wg. procedur, Stowarzyszenia Przyjazna Szkoła czeka nas jeszcze wypełnienie wniosku o wypłatę środków (który pojawi sie ok. 24 lutego) i potem w przeciagu 30 dni otrzymujemy przelew. Przypominam, że wg umowy srodki te mamy przeznaczyć na:
- zakup strojów sportowych,
- organizację zawodów sportowych,
- transport na turnieje i zawody,

W kolejnych dniach wszyscy zawodnicy otrzymaja informację jak można przekazać nam 1 %. Więcej informacji również w newsie oraz w górnym panelu po prawej stronie....


Rozszerzona zawartość newsa


Szanowni Państwo dziękujemy za Wasze wsparcie w poprzednim roku. 4 lutego br. otrzymaliśmy oficjalny wynik - 6968 zł zebranych środków (wg procedury Stowarzyszenia „Przyjazna Szkoła” około 24 lutego będą dostępne wnioski o wypłatę i w przeciągu miesiąca przelewane są środki). Już wkrótce dowiedzą się Państwo na co pieniądze te zostaną wydatkowane. Wg. założeń - zebrane pieniądze klub przeznaczy na zakup strojów sportowych, organizację zawodów oraz transport na mecze. Dziękujemy Wam za tą ogromną pomoc i jednocześnie liczymy na Państwa zaangażowanie w obecnym roku.

Poniżej znajduje się wskazówka jak wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT28, 36, 36 L, 37, 38) aby zasilić konto UKS SP 27 Katowice.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie polepszyć znacznie jakość prowadzonych zajęć. Dlatego kierujemy się z prośbą o rozpropagowanie tej ulotki do jak największej liczby krewnych, znajomych etc. Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu możemy bez użycia własnych środków finansowych wesprzeć klub swojego dziecka. Nie ukrywamy, że Wasze działania będą bardzo pomocne w czasach bardzo niskich dotacji miejskich na szkolenie młodzieży. Dziękujemy za tą pomoc!

Więcej informacji na www.uks27katowice.ubf.pl