MTB 2012
Dodane przez michben dnia 11/07/2012
Uprzejmie prosimy o zapoznanie sie z niezwykle ważnymi informacjami dotyczacącymi naszego turnieju. Dostepny jest juz harmonogram rocznika 1999. Wiecej w newsie.

<
Rozszerzona zawartość newsa
Przesyłamy pierwszy komunikat dotyczący podziału na grupy i terminarz. Jeśli znajdą państwo jakiś błąd czy będą mieli zastrzeżenia do terminarza proszę o kontakt

Kolejny komunikat organizacyjny dotyczący regulaminu, zakwaterowania czy innych spraw organizacyjnych wkrótce


Prosimy o przesłanie imiennych składów drużyn (Imię nazwisko rocznik) na potrzeby oficjalnej strony turniejowej http://mtb27.gaudios.pl/
(może być szeroki skład, zdajemy sobie sprawę że nie do końca państwo wiedzą jacy zawodnicy przyjadą )
Jeśli posiadacie państwo aktualna fotkę drużyny możecie także dosłać w innym wypadku będzie zdjęcie drużyny które aktualnie posiadamy .Jeśli trener chciałby napisać kilka zdań o swojej drużynie będzie nam bardzo miło zamieścić tą informacje na stronie turniejowej !)



Sprawa ważna proszę już wysyłać dokładną informacje w liczbach ilu zawodników, trenerów i osób towarzyszących przyjedzie do Katowic. Dla nas to bardzo ważne bo musimy załatwiaćcatering i odpowiednia ilość materacy. Przypominamy że wszystkie osoby zakwaterowane i żywione płacą taką sama kwotę (140 zł)

HARMONOGRAM II MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU BARBÓRKOWEGO
Rocznik 1999 Grupa B : Hala Gimnazjum 19 ul. Spółdzielczości 21
(800 m. do Gim 19 - dojście drużyny w dwie strony około 15 minut)

1 MBK Viktoria Żylina (Słowacja)
2 MKS Polonia Warszawa (mazowieckie)
3 ŁKS Łódź (łódzkie)
4 UKS SP 27 Katowice (śląskie)
5 TS Wisła Kraków (małopolskie)
6 Niedźwiadki Przemyśl (podkarpackie)

29.XI.2012 Czwartek

16.45 UKS SP 27 Katowice - TS Wisła Kraków ( mecz awansem w hali SP 27 )
22.00 Odprawa trenerów (biuro zawodów SP 27)

30.XII.2012 Piątek

8.00 MBK Viktoria Żylina - Niedźwiadki Przemyśl
9.15 MKS Polonia Warszawa - TS Wisła Kraków
10.30 ŁKS Łódź - UKS SP 27 Katowice
11.45 MBK Viktoria Żylina - MKS Polonia Warszawa
13.00 Niedźwiadki Przemyśl - UKS SP 27 Katowice
14.15 TS Wisła Kraków - ŁKS Łódź
15.30 MKS Polonia Warszawa - Niedźwiadki Przemyśl
18.00 - 18.30 Przygotowania do Ceremonia otwarcia
18.30 - 19.30 CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU ( GIM 19)
20.00 ŁKS Łódź - MBK Viktoria Żylina

1.XII.2012 Sobota

8.00 UKS SP 27 Katowice - MKS Polonia Warszawa
9.30 TS Wisła Kraków - MBK Viktoria Żylina
11.00 ŁKS Łódź - Niedźwiadki Przemyśl
12.30 MBK Viktoria Żylina - UKS SP 27 Katowice
14.00 Niedźwiadki Przemyśl - TS Wisła Kraków
15.30 MKS Polonia Warszawa - ŁKS Łódź

PLAY-OFF (KRZYŻÓWKI)

17.30 A5 - B6
19.00 A3 - B4
20.30 A1 - B2 (PÓŁFINAŁ)

22.00 Spotkanie trenerów (Stołówka SP 27 ul. Łętowskiego 18))

4.XII.2011 Niedziela

8.00 mecz o miejsca 5-6
9.30 mecz o miejsce 3-4
11.00 mecz o miejsca 1-2
13.00 CEREMONIA ZAKOŃCZENIA TURNIEJU


HARMONOGRAM II MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU BARBÓRKOWEGO
Rocznik 1999 Grupa A : Hala SP 27 ul. Łętowskiego 18
(800 m. do Gim 19 - dojście drużyny w dwie strony około 15 minut)


1 BK Prievidza (Słowacja)
2 UKS 7 Trefl Sopot (pomorskie)
3 Kuźnia Stalowa Wola (podkarpackie)
4 MOS Spójnia Starogard Szczeciński (zachodniopomorskie)
5 Cracovia 1906 Kraków (małopolskie)
6 NOVUM Bydgoszcz (łódzkie)

29.XI.2012 Czwartek

22.00 Odprawa trenerów ( biuro zawodów SP 27 ul. Łętowskiego 18 )

30.XII.2012 Piątek

8.00 BK Prievidza - NOVUM Bydgoszcz
9.15 UKS 7 Trefl Sopot - Cracovia 1906 Kraków
10.30 Kuźnia Stalowa Wola - MOS Spójnia Starogard Szczeciński
11.45 BK Prievidza - UKS 7 Trefl Sopot
13.00 NOVUM Bydgoszcz - MOS Spójnia Starogard Szczeciński
14.15 Cracovia 1906 Kraków - Kuźnia Stalowa Wola
15.30 UKS 7 Trefl Sopot - NOVUM Bydgoszcz
16.45 MOS Spójnia Starogard Szczeciński - Cracovia 1906 Kraków
18.30 – 19.30 CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU ( GIM 19)
20.30 Kuźnia Stalowa Wola - BK Prievidza

1.XII.2012 Sobota

8.00 MOS Spójnia Starogard Szczeciński - UKS 7 Trefl Sopot
9.30 Cracovia 1906 Kraków - BK Prievidza
11.00 Kuźnia Stalowa Wola - NOVUM Bydgoszcz
12.30 BK Prievidza - MOS Spójnia Starogard Szczeciński
14.00 NOVUM Bydgoszcz - Cracovia 1906 Kraków
15.30 UKS 7 Trefl Sopot - Kuźnia Stalowa Wola

PLAY-OFF (KRZYŻÓWKI)

17.30 A5 - B6
19.00 A3 - B4
20.30 A1 - B2 (PÓŁFINAŁ)

4.XII.2011 Niedziela

8.00 mecz o miejsce 11-12
9.30 mecz o miejsce 9-10
11.00 mecz o miejsce 7-8
13.00 CEREMONIA ZAKOŃCZENIA TURNIEJU ( GIM 19)