ZWYCIESTWO JUNIORÓW Z ZAGŁĘBIEM.
Dodane przez michben dnia 09/27/2012
Po trzech kwartach nasi chłopcy przegrywali niemal 20stoma punktami, nie przeszkodziło to jednak w odniesieniu cennego zwyciestwa nad Zagłębiem Sosnowiem 73-70. Ostatnia kwarta to był szalony poscig naszych chłopców, którzy zaczeli wreszcie wykorzystywać przewagę fizyczną pod koszem. Najwiecej punktów zdobył Piotr Stuczyński (18) oraz Kamil Jureczka (15). Więcej w newsie...

Do podstrony Juniorzy (z lewej strony w menu) dodaliśmy skład drużyny, czekamy na zdjęcie.
UKS SP 27 Katowice - MKKS Zagłębie Sosnowiec 73 - 70

Punkty: Żwiryk 2, Cichosz 3, Wykurz 9, J. Kosiński 0, Gorgoń 5, D. Kosiński 9, Jureczko 15, Burkot 2, Matysiak 10, Stuczyński 18.

Relacje zacznę od 3 kwarty, wtedy bowiem sie pojawiłem. Nie wygladało to najlepiej. Sosnowiec wygrywał wysoko a my gralismy szalona koszykówke. Obraz nieco zmienił sie w połowie 4 kwarty. Zaczęlismy wreszcie grać agresywnie. Weśjcia na kosz Jureczkim, Burkota i Wykurza były trudne do zatrzymania dla przeciwników. Faktem jest, że Marek popełnił sporo błędów podczas tych penetracji, ale do gry włączili się wreszcie Piotrek Stuczyński i Bartek Matysiak.

Krok po kroku zblizalismy się do przeciwnika. Niemniej wciąż dobre akcje były przeplatane fatalnymi stratami. Na nasze nieszczęscie Marek Wykurz oraz Dawid Kosiński popełnili po 5 przewinień. Nie ułatwiło to prowadzenia gry trenerowi Eugeniuszowi Smolicha, niemniej kadeci wykonali swoja robotę poprawnie i zyskali cenne doswiadczenia.

W końcówce Gorgoń przy jednopunktowej stracie wykonał jeden celny z dwóch rzutów wolnych doprowadzając do remisu. Punkty na miarę zwycięstwa zdobył Bartek Matysiak. Wolne Jureczki skończyły temat i nasi juniorzy cieszyli sie ze zwycięstwa! Gratuluję i trenujcie ostro dalej!