AKTYWNY POCZĄTEK KADETÓW.
Dodane przez michben dnia 09/22/2012
W drugiej kolejce nasi kadeci rozegrali mecz z GTK Gliwice. W debiucie na naszej hali w tym sezonie okazaliśmy się lepsi, wygrywając pewnie 68 -50. Najwięcej punktów zdobył Puszek (18). Relacja z tego meczu w newsie.

W ten weekend nasi kadeci zagrali w Turnieju im Zbigniewa Klimontowicza i mamy bardzo pozytywne wieści - po dwóch dobrych spotkaniach, w których odnieśliśmy pewne zwycięstwa - dochodzimy do finału! Mecz finałowy odbędzie się w niedzielę 23 września o godz. 1300 na małej hali spodka. Trzymamy kciuki za kadetów. Relacje na bieżąco znajdą się w tym newsie.
Rozszerzona zawartość newsa
UKS 27 Katowice - GTK II Gliwice 68-50 (19-14, 16-7, 24-19, 9-10)

UKS 27: Puszek 18, Jureczko 15, Burkot 10, Kopeć 9, Gorgoń 4 - Nowak 9, Janecki 2, Matras 1, Perdek, Turek, Walerus;

GTK II: Sado 18, Kupiszewski 9, Chrószcz 7, Matuszczyk 6, Bartosz - Cytacki 6, Urbaniak 2, Morawski 2, Pasella, Pożarowszczyk;

Pierwsze w tym sezonie spotkanie kadetów na własnej hali rozpoczęło się zgodnie z planem czyli od zdominowania rywala. Kamil Jureczko zdecydowanie wyprzedzał rywali w szybkim ataku, a Michał Burkot pokazywał swoją wyższość pod koszem, zdobywając punkty po dobitkach. Niestety im dłużej trwał mecz, tym bardziej w szeregi naszego zespołu wkradał się chaos, a rywale zmniejszali dystans. Tylko dobrej postawie naszego kapitana Mateusza Puszka, który wziął ciężar gry na swoje barki, podczas gdy pozostali liderzy Jureczko i Gorgoń siedzieli na ławce z trzema faulami na koncie, zawdzięczamy utrzymanie przewagi po drugiej kwarcie. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. W naszym zespole zawodziła dziurawa obrona, przez którą nie mogliśmy "odjechać" zespołowi z Gliwic. W ataku też nie było zbyt dobrze, ponieważ często pudłowaliśmy z łatwych pozycji spod samego kosza. Już do końca spotkania gra wyglądała dosyć chaotycznie, ale najważniejsze jest to, że przynajmniej dowieźliśmy zwycięstwo do końca. Jednak spotkanie to pokazało, że przed naszymi chłopakami jeszcze dużo pracy. Następny mecz nasz zespół gra 27.09. w Zabrzu.

Turniej im. Zbigniewa Klimontowicza

UKS SP 27 Katowice - KS AZS Katowice 72-54

Perdek 4, Dziki, Nowak 22, Gorgoń, Janecki 7, Puszek 6, Walerus 2, Kopeć 5, Burkot 5, Jureczko 9