OBOZY DLA SEKCJI MINIKOSZYKÓWKI I KADETÓW
Dodane przez michben dnia 07/02/2012
Wyjazd na turnus 7-14 lipca jest o godz. 10 00, zbiórka przed SP 27.

Turnus 1-11 sierpnia (kadeci) jest o godz. 9 00 również spod SP 27.

Prosimy o przybycie na zbiórkę pół godziny przed planowanym czasem wyjazdu. Ci którzy nie oddali kart kolonijnych zobligowani są o zabranie je ze sobą.

W newsie spis rzeczy ważnych...
Rozszerzona zawartość newsa


Adres: Kompleks Turystyczny "Sudety" Ośrodek Banderoza , ul. Powstańców Śląskich 23 , 48-340 Głuchołazy, tel. 77 439-13-64
Telefony do opiekunów: Jacek Wróblewski 509146661, Marcin Konik 512558917, Michał Bentkowski 609394077. Najlepiej dzwonić do opiekunów lub dzieci w czasie odpoczynku poobiedniego (1300 – 15 00).

Kieszonkowe dzieci: można przekazać opiekunom przed wyjazdem w kopercie opisanej imieniem i nazwiskiem i kwotą (najlepiej przygotować drobne banknoty po 10 lub 20 zł). Opiekunowie będą wydzielać pieniądze tak, aby starczyły na cały turnus.
Jeśli dzieci zażywają leki, najlepiej przekazać je opiekunom przed wyjazdem z informacją o sposobie podawania leków.
Należy ze sobą zabrać:
- Obuwie sportowe na halę, obuwie sportowe na dwór, klapki, ewentualnie sandały
- ubrania na ciepłe i zimne dni, kurtkę przeciwdeszczową,
- możliwie dużo spodenek, koszulek, skarpetek na treningi, kąpielówki na basen, dres
- szczoteczka do zębów, żel pod prysznic, szampon, krem do opalania
- min. 2 ręczniki – plażowy i kąpielowy,
- torba lub plecak na trening lub wycieczkę,
Prosimy nie zabierać drogiego sprzętu muzycznego czy telefonów. Opiekunowie nie ponoszą odpowiedzialności za ich utratę. Jeśli Państwo chcą mieć kontakt z dzieckiem w trakcie obozu można również dzwonić na tel. opiekunów.
Do naszej dyspozycji jest pralnia. Opiekunowie w razie potrzeby będą zbierać rzeczy od dzieci do prania. Jeśli Państwo macie jakieś specjalne uwagi co do pobytu swoich dzieci prosimy o kontakt przed obozem.
Dzieci będą zakwaterowane w pokojach 3,4 lub 6 osobowych (osobno dziewczynki). Prosimy aby państwo przy pakowaniu ubrań dzieci osobno wkładali spodenki, osobno koszulki etc…(ułatwi to dzieciom samodzielne utrzymanie porządku w swoich szafkach w trakcie obozu).