PRZEKAŻ 1 % NA UKS SP 27 KATOWICE!
Dodane przez michben dnia 01/12/2012
Szanowni członkowie klubu, po raz pierwszy można przeznaczyć 1 % z rozliczenia rocznego na nasz klub. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem "Przyjazna Szkoła" całość z zebranych pieniędzy będzie przeznaczona na cele zwiazane z polepszeniem mozliwości trenowania. Zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć na takie cele jak: zakup strojów sportowych, organizacja zawodów, transport na mecze.
Jako, że ilość zebranych pieniędzy z 1 % będzie zależna od stopnia zaangażowania naszych członków w rozpropagowanie tej informacji do jak największej ilości osób, prosimy o przekazanie ulotki (którą otrzymacie od swojego trenera) do wszystkich Wam bliskich osób.
W newsie informacje oraz plakat naszej akcji. Gorąco prosimy o Waszą pomoc, abysmy mogli zapewnić naszej młodzieży wyższy standard szkolenia!Rozszerzona zawartość newsa
Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem „Przyjazna Szkoła” nasz klub może otrzymać 1 % Twojego podatku.

Poniżej znajduje się wskazówka jak wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT28, 36, 36 L, 37, 38) aby zasilić konto UKS SP 27 Katowice.

Pieniądze z 1 % podatku należnego przekaże Urząd Skarbowy na konto naszej organizacji.

Zebrane pieniądze klub przeznaczy na zakup strojów sportowych, organizacje zawodów oraz transport na mecze.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie polepszyć znacznie jakość prowadzonych zajęć. Dlatego kierujemy się z prośbą o rozpropagowanie tej ulotki do jak największej liczby krewnych, znajomych etc. Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu możemy bez użycia własnych środków finansowych wesprzeć klub swojego dziecka. Nie ukrywamy, że Wasze działania będą bardzo pomocne w czasach bardzo niskich dotacji miejskich na szkolenie młodzieży. Dziękujemy za tą pomoc!