ZAPROSZENIE NA TURNIEJ 3 KLAS.
Dodane przez michben dnia 11/17/2011
Zapraszamy na Turniej o Puchar Generała Jerzego Zietka, który odbedzie sie 17 grudnia w SP 27 w Katowicach. Zawody przewidziane są dla rocznika 2002 (3 klasy SP). Cztery druzyny koszykarskie będą rywalizowały , aby wyłonić najlepszą ekipę. Honorowy patronat nad turniejem objął wnuk historycznej postaci Generała, poseł na sejm RP Pan Jerzy Ziętek. Zapraszamy druzyny do zgłoszeń na mail: michben@poczta.onet.pl. Dla uczestników przewidzielismy wiele atrakcji, więcej w newsie...

Mamy juz zgłoszenia ekip z Wieliczki, Ostrowa Wielkopolskiego, czekamy na ostateczne potwierdzenie z Tych, na liście rezerwowej mamy Bytom i Nowy Targ.
System rozgrywek:każda druzyna rozegra dwa spotkania, przed turniejem zostaną rozlosowane pary półfinałowe. Zwycięzca półfinałów trafia do meczu o 1 miejsce, przegrani graja o 3 miejsce.

Czas meczy: 4x10 minut bez zatrzymaywania czasu (jedynie na przerwy i rzuty wolne),

System gry: w dwóch pierwszych kwartach należy zagrać 2 różnymi piatkami, 3 i 4 kwarta dowolnie, nie ma fauli indywidualnych, rzuty wolne bez gry (z blizszej odległości), uproszczone przepisy,

Zgłoszenie: 100 zł (płatne w dniu turnieju)

Nagrody:

Puchary za każde miejsce,

Medale dla całej druzyny za 1 miejsce,

Wyróżnienie po 2 najlepszych zawodników każdej drużyny, statuetka i dyplom,

MVP turnieju - statuetka i dyplom,

Zdjecie drużynowe z turnieju dla każdego uczestnika

Nagroda dla zwycięzcy turnieju rzutowego, który odbedzie się pomiędzy meczami półfinałowymi i finałowymi,