PORAŻKO PO DOBRYM POCZATKU.
Dodane przez michben dnia 10/17/2011
Nasi seniorzy zagrali ambitnie w pierwszej połowie spotkania, niemniej starcili impet w drugiej części meczu i ulegli MCKiS Czeladż 69 - 72. Jest to już druga minimalna porażka na własnym boisku. Najwiecej punktów zdobył Jacek Czeka i Borys Balon po 11. To nic jednak w porównaniu z tym co zrobił zawodnik z Czeladzi. Bartosz Chuc był niesamowicie niewygodny w kryciu przez naszych wysokich i zdobył 43 punkty.
Rozszerzona zawartość newsa
Na początku celne trójki Remika i Borysa i szybkie prowadzenie 8-2. Potem dzieki grze Chucia który zdobył 12 z 14 punktów w pierwszej ćwiartce było równiej. Dzieki 4 punktom Wojtka Jabłeckiego i trójce Kuby Najgrodzkiego prowadzimy po ćwiartce 23-14.
W drugiej kwarcie dalej gralismy szyko dzieki czmu wyszlismy na prowadzenie 35-19. Niestety potem dalej trafiał Chuć, a my troche zeszlismy z tonu. Kłopoty z faulami mieli nasi wysocy. Trzecia kwarta to zblizanie sie Czeladzi do nas. Brakuje troche strzelca w druzynie. Mało skuteczny jest Borys i Tomek Wistuba. W czwartej kwarcie przebłyski miał Jacaszek który zdominował grę w powietrzu. Szkoda, ze szybko spadł za 5 fauli... Końcówka meczu nie po naszej mysli - niecelne rzuty, straty spowodowały że Czeladź przejęła kontrolę. Akcje Skowrona pod koszem były dla nas zabójcze. Ciezko kogoś pochwalić za grę, wszyscy zagrali poniżej swoich mozliwości. Drobnego urazu nabawił się Remik - aby był zdrowy do wtorku gdyz podejmujemy w juniorach Prudnik - zespół z którym ostatnio notorycznie przegrywalismy, ale w tym roku może będzie inaczej...