ZWYCIESTWO W TYCHACH JUNIORÓW STARSZYCH.
Dodane przez michben dnia 10/14/2011
Drugie - zwyciestwo odniesli podopieczni koszykarze Eugeniusza Smolichy z MOSMem chy 80 - 72. Nie było to łatwe spotkanie, ciężko było utrzymać dwucyfrowe prowadzenie, gospodarze zagrażali nam do końca. Najwiecej punktów zdobył Mateusz Pawlik (40) i Wojtek Jabłecki (17). W lidze zajmujemy na razie pierwsze miejsce na równi z Dąbrowa Górniczą. Ciekawym wynikiem drugiej kolejki jest porażka Rudy Ślaskiej z Częstochową, widać nie ma słabych zespołów w tej lidze. Bytom przegrału siebie z Dąbrową Górniczą. Za tydzień mecz z Prudnikiem.
Rozszerzona zawartość newsa
Doszły do mnie statystyki. Trochę cieżko sie w nich połapać, szczególnie jesli chodzi o oddane rzuty. Najwiecej zbiórek maił Pawlik -13, Jabłecki 7 i Tomek Wistuba 8, który oprócz tego miał 4 przechwyty.

Na razie nie ma co świetować jeszcze sporo meczy przed nami. Praktycznie do każdego spotkania nalezy podejść skoncetrowani, bo przykładem Rudy Ślaskiej moze to sie skończyć różnie. SKM nie prowadzi juz relacji z rozgrywek więc ciężko mówić o składach drużyn, bedziemy mądrzejsi po pierwszej rundzie.

Nie pisałem nic o wysokiej porażce w Częstochowie, nie dlatego, że porazki sa na cenzurowanym, tylko z racji szczatkowych informacji, które otrzymałem. Częstochowianie okazali sie niezwykle doświadczonym teamem, opartym na weteranach. Za kazdym razem wykorzystywali swoje przewagi fizyczne. Nie potrafiliśmy wejść na drugi bieg. Byc może mecz u siebie bedzie bardziej wyrównany. Trener za gre pochwalił Remika Kowalskiego.