Poczętek sezonu dla Juniorów Starszych i 3 ligi.
Dodane przez michben dnia 09/08/2011
Pojawiły sie już terminarze 3 ligi i juniorów starszych. Zaczynamy już w październiku w 3 lidze i podejmujemy ekipę z Dobrodzienia. W tym sezonie w obu wymienionych kategoriach wiekowych liga śląska połączyła się z opolską. W tym wypadku w momencie zajęcia miejsca 1-2 w juniorach awans jest bezpośrednio do półfinału Mistrzostw Polski. A jak wygląda sytuacja w klubie? Na pewno część z Was jest zaniepokojona faktem, że wciąż trenujemy w SP 27, postaram się w newsie wyjaśnić dlaczego mamy taką sytuacje i czy ulegnie ona zmianie...
Rozszerzona zawartość newsa
W 3 lidze w naszej grupie mamy:
II Grupa

KU AZS PC Częstochowa
MKKS Zagłębie Sosnowiec
KKS Mickiewicz Katowice
TYSKI SPORT SA Tychy
UKS SP-27 Katowice
LZS PGKiM Ozimek/Grodziec
KS START Dobrodzień
MCKS Czeladź
Na pewno mocne będą ekipy z Zagłębia, która w dramatycznych okolicznościach rok temu nie awansowała do 2 ligi. Zapewne mają ambicje aby powalczyć jeszcze raz o awans. Ekipa z Tych, w której min. występuje Jacek Wróblewski, mierzy równie wysoko. Posiadają w składzie zawodników, którzy przez ostatnie lata grali w 1 lidze. To młoda ale doświadczona ekipa, będą starali się wygrać wszystkie mecze. Ozimek i Dobrodzień to ekipy, które rokrocznie graja w barażach o 2 ligę niemniej nigdy nie udaje im sie ta sztuka. Na ile są mocne zobaczymy.

W juniorach starszych zmierzymy się z takimi zespołami jak Bytom, Dąbrowa Górnicza, Mickiewicz, Tychy, Częstochowa, Ruda Śląska i Prudnik. Na pewno czeka nas sporo walki. Pamiętam poprzedni sezon gdzie co tydzień we wtorek nasi grali emocjonujące spotkania z game winerami, dogrywkami etc. Myślę, że jesteśmy jednymi z faworytów do awansu.

Co do hali w G19 to sytuacja wygląda następująco - dzisiaj odbędzie się zebranie z Dyrektor gimnazjum w sprawie wyjaśnień dot. harmonogramu zajęć na hali. Jest tutaj sporo nieporozumień, dlatego między innymi wciąż trenujemy na SP 27. Wierzę, że wszystko bedzie dobrze i 19 zaczniemy treningi w lepszych warunkach. A tymczasem proszę uzbroić się w cierpliwość i trenować.