STREETBALL NA ŚLASKU
Dodane przez michben dnia 04/28/2011
Ostatnie dni to głównie przerwy w treningach spowodowane świetami, niestety najbliższy okres to majówka i kolejna luka. Warto jednak wybrać sie na jeden z turniejów ulicznych organizowanych w okolicach. Zawsze jest to miłe spedzenie czasu i troche ruchu w wolnych dniach. W art. opis zawodów.
Rozszerzona zawartość newsa
Terminy i lokalizacja zawodów:

Rybnik - niedziela, 1maja

Tradycyjnie w naszym regionie rozpoczynamy streetballowy sezon na rybnickim rynku. Rozgrywki poradzone Beda w sześciu kategoriach wiekowych. Zapisy do 28 kwietnia. Więcej infomracji http://www.mosir.rybnik.pl/ Udział darmowy.Prudnik - niedziela, 1 maja

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Prudniku zaprasza wszystkich maniaków koszykówki ulicznej 1 maja na sportowe rozpoczęcie majówki. O godzinie 10:00 rozpocznie się turniej streetball w dwóch kategoriach wiekowych: gimnazjum i Open. Zapisy w dniu zawodów. Wszelkie informacje pod nr tel. 77436 25 63.

Knurów - wtorek, 3 maja

Brak jakichkolwiek informacji poza wpisem na SKM. Strona organizatora czyli MOSIR-u http://www.mosir.knurow.com.pl/, ale na razie brak szczegółowych informacji. Turniej zaplanowano na boisku Orlik przy ul Ułanów 8.