UKS SP 27 Katowice
   Nawigacja
Strona Główna
Juniorzy
Kadeci
Młodzik starszy
Młodziczki starsze
Młodzik młodszy
4 klasy SP
3 klasy SP
Zawodnicy
Kontakt
1% na UKS
Obóz zima 2013
Młodziczki starsze
   Minikoszykówka

   Nowa hala
   Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 67
Najnowszy Użytkownik: AntonioAnini
ZAGRANICZNE TURNIEJE.
młodzikNasz zespoły czekają bardzo ciekawe wyjazdy. Zespół młodzików rocznik `97 prowadzony przez Lidię Cichoń wybiera się do Lwowa, z kolei młodziczki starsze Artura Mikruty wybieraja się do Wiednia. Dla przypomnienia rok temu ta drużyna zejęła we Wiedniu drugie miejsce. Oby tym razem nie byli gorsi. Trzymamy kciuki i czekamy na relacje!

POZNAJ ZAWODNIKA - ADAM BUJOCZEK
UKS


Co jakiś czas będziemy przedstawiać wyróżniających się zawodników UKS SP 27 Katowice. Na pierwszy ogień poszedł Adam Bujoczek z drużyny juniorów. Krótki wywiad wraz z opisem zawodnika można przeczytać po kliknięciu na zdjęcie w prawym panelu strony. Będziemy starać się opisywać zawodników i zawodniczki ze wszystkich kategorii wiekowych.

ZAPROSZENIE NA TURNIEJ ABSOLWENTA.
ABSOLWENTZapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w niezwykłym wydażeniu jakim jest niewątpliwie I Turniej Absolwenta SP 27.Oprócz zabawy zwiazanej z grą, organizatorzy postarają się przypomnieć postacie zaangażowane z basketem w naszej szkole. Organizatorem turnieju jest UKS SP 27 Katowice.


Kierujemy gorącą prośbę do wszystkich zainteresowanych o przesyłanie zdjęć, starych wycinków z gazet, ewentualnie o przekazanie na czas zawodów koszulek, w których reprezentowano kluby takie jak Rozwój, Manhattan czy UKS SP27. Będą one użyte podczas prezentacji zdjęć w trakcie turnieju. Dzięki Waszej pomocy ekspozycja zyska na jakości i na pewno miło razem powspominać stare czasy!


Każdy uczestnik otrzyma książeczkę turniejową, która będzie pamiątką tego niezwykłego wydarzenia. Osoby chcące się darmowo zareklamować na stronach książeczki proszeni są o kontakt. Aby dowiedzieć się więcej na temat turnieju, kliknij na fotografię "Turniej Absolwenta" w bocznym lewym panelu strony.

NIEUDANY REWANŻ W WODZISŁAWIU.
Juniorzy


Według strony SKM nasi juniorzy przegrali w Wodzisławiu 84 - 97. Portal podaje również, że na 3 minuty przed końcem wygrywaliśmy 7dmioma punktami. Jeśli to prawda to przez ostatnie trzy minuty byliśmy gorsi o 20 oczek...?! Ile w tym prawdy dowiem się jak najszybciej, bo brzmi to jak sensacja. Najwięcej punktów zdobył: Djamel Benlazereg 34, Mateusz Pawlik 16, Remigiusz Kowalski 9.


Warto dodać, że 31 marca juniorzy zagrają w Piotrowicach z MKS Zabrze. Nasi na pewno nie są faworytami tego spotkanie, gdyż zabrzanie to druga siła ligi, ale już mecz z Prudnikiem pokazał, że jeśli chłopcy zostawią serce na parkiecie to mogą zagrozić każdemu.


Opis meczu na bazie rozmów z trenerem i zawodnikami......

JUNIORZY AMBITNIE Z PRUDNIKIEM.
JuniorzyPo niezwykle emocjonującym meczu juniorzy UKS SP 27 Katowice, prowadzeni przez Eugeniusza Smolichę przegrali ze Smykiem Prudnik 81 - 85. Mogą tylko żałować ci którzy nie pojawili się na hali aby podziwiać ambitnie walczących naszych chłopaków. Mateusz Pawlik zdobył 42 punkty w tym 8 trafień za trzy punkty! Jego kontraataki były nie do zatrzymania przez wyższych prudniczan, którzy byli wręcz bezradni wobec popisów "Kosty".

STRONA INTERNETOWA UKS SP 27 KATOWICE.
UKSPo pewnej przerwie Uczniowski Klub Sportowy SP 27 wznawia działania swojej oficjalnej strony. Naszym celem jest informowanie na bieżąco o zespołach biorących udział w rozgrywkach i turniejach, o imprezach organizowanych przez nasz klub, obozach sportowych etc.


Sprawne działanie strony możliwe będzie dzięki zaangażowaniu członków klubu. W związku z powyższym potrzebujemy po 2 respondentów z każdej drużyny, zainteresowanych redagowaniem artykułów, przekazywaniem na bieżąco informacji z meczy, statystyk i zdjęć. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy - michben@poczta.onet.pl.


Czytaj więcej....

Strona 24 z 24 << < 21 22 23 24
   1 % na UKS SP 27

   PARTNER


   Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Nasz profil
   Statystyki
stat4u

polska 
baza stron


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie