UWAGA KONKURS!
UKS Szanowni członkowie naszego Klubu. W związku z faktem, że co jaki czas zamawiamy stroje sportowe. Próbujemy różnych firm (kokott, stelman). Wygląd naszych strojów też się różni, w sumie ciężko znaleźć 2 takie same komplety. O ile stroje nie są sponsorowane przez jakąś firmę, co wiąże się z wyglądem podporządkowanym wytycznym sponsora, większość kompletów kupujemy z własnych środków. Jeden z rodziców (Paweł Kuczawski) zwrócił mi uwagę, że może warto wymyślić jedną czcionkę z którą bylibyśmy związani. Zwykle przy zamówieniu strojów byliśmy skazani na grafików firm robiących stroje, nie zawsze do końca byłem zadowolony z ich pracy dlatego kieruje konkurs do WAS - młodych, ambitnych, zdolnych ludzi na zaprojektowanie napisu na przód koszulki (plus opcjonalnie numer), który byłby naszym napisem klubowym. Treść napisu to - UKS 27. Możecie próbować różnych możliwości, np dać numer 27 w dolnej stopce etc. Najfajniejsze są najprostsze rozwiazania - np jak w strojach Brooklyn Nets. Czekam na Wasze prace do końca stycznia - oczywiście dla najlepszej pracy czeka fajna nagroda! W newsie przykłady....

Łukasz Gruszka

Adam Wróblewski