SPONSORZY OSTATNICH IMPREZ.
UKS
Nasz klub organizuje turnieje, mecze pokazowe, gramy w ligach,jeździmy trochę po Polsce. Nie zawsze na to wszystko starczają dotacje z miasta i Wasze składki. Wkład sponsorów w działania naszego klubu jest coraz to większy. W newsie przedstawię parę firm i organizacji, które niedawno nas wsparły. W imieniu swoim i wszystkich trenerów dziękujemy za to Waszym firmom życzymy dalszego rozwoju!

Pierwszą firmę, którą przedstawiam to PRB Jacol Sp. J. Gabriela i Andrzej Jacaszek. Właściciel Pan Andrzej to były świetny koszykarz Stali Bobrek Bytom, dlatego jego synowie (Dawid i Dominik) poszli w ślady ojca i również od najmłodszych lat trenowali w UKSie. Najmłodszy syn - Tomek (2 klasa SP) również rozpoczął treningi w sekcji minikoszykówki. Firma Jacol zajmuję się branżą budowlaną. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem nowego, pięknego domu w dzielnicy Podlesie warto zapoznać się w ich ofertą www.jacol.katowice.pl Ich domy są bardzo solidnie wykonane, ta cecha wyróżnia ich od konkurencji.
Warto dodać, że Państwo Gabriela i Andrzej Jacaszek wspierają już klub od wielu lat.

Kolejną firmą, która wspiera nas to MOSTY Katowice SP z o.o. która wsparła finansowo ostatni turniej Pana Artura Mikruty (II MTB im. Jana Wartaka). Za ta firma stoi Pan Czesław Połedniok - Wiceprezes Zarządu, którego córka Martyna jest wybitna zawodniczką sekcji dziewcząt rocznika 2002 (nie przegrały dotychczas żadnego meczu). W roku 2011 dzięki dotacji tej firmy mogliśmy między innymi zakupić komplet strojów sportowych oraz zorganizować turniej dla 2002 rocznika. Państwo Połedniok aktywnie kibicują drużynie Martyny prawie na każdym meczu.

Mosty Katowice w swojej działalności świadczy kompleksowe usługi projektowe w branżach: inżynieryjnej, mostowej, drogowej, ogólnobudowlanej oraz sieci uzbrojenia terenu. www.mostykatowice.pl

Innym darczyńcą jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Silesia, które jest z nami od 2010 roku wspierając nas w obszarze działania sekcji minikoszykówki. Dzięki nim mogliśmy wielokrotnie zakupić puchary, medale i inne nagrody dla najmłodszych koszykarzy. Za pomoc dziękujemy Pani Dorocie Ostrowicz, która zawsze wyciaga w naszym kierunku pomocną dłoń i służy radą. W ostatniej gazetce Spółdzielni ukazał się artykół o naszych sekcjach wraz ze zdjęciami. www.smsilesia.katowice.pl

W poprzednim newsie opisywaliśmy naszego sponsora - Zakład Robót Inżynieryjnych i Prefabrykatów Betonowych Grażyna Stajer. Pan Andrzej Stajer - Dyrektor podjął decyzje o zakupie kompletu strojów sportowych i koszulek rozgrzewkowych dla juniorów.

Nie sposób nie podziękować za pomoc w promocji naszego klubu, naszych imprez i dzieciaków jest Pan Marek Durmała Redaktor TVP Katowice. Marek jest główną twarzą "Aktualności" i pewnie już wkrótce wypłynie na pasmo ogólnopolskie, ale dopóki jest u nas na Śląsku zawsze wspiera nasze imprezy organizując naprawdę obszerne relację z naszych imprez. Oprócz tego wciąż amatorsko gra w kosza i tworzy www.synchronstudio.pl

Nie można zapomnieć o naszych bliskich kontaktach z Biurem Poselskim Pana Jerzego Ziętka. Nasza seria turniejów o Puchar Generała Jerzego Ziętka jest czołową imprezą dla rocznika 2002 w kraju (w 2013 przewidujemy 18 zespołów dla chłopców i dziewcząt), a Pan Doktor Ziętek był fundatorem nagród w tym wydarzeniu upamiętniającego postać jego dziadka. Meszę wspomnieć również o Dyrektorze Biura Panu Marku Mrozie, który zawsze stara sie pomóc w zdobyciu dodatkowych funduszy.
Dziękujemy Panie Doktorze za możemy na Was zawsze liczyć. Politycy chętnie fotografują się ze znanymi sportowcami czerpiąc z ich popularności - Pan wspiera liczne młodzieżowe inicjatywy lokalne co niezwykle cenię - "Człowiek jest tyle wart ile może dać drugiemu człowiekowi" - Pan Jerzy Ziętek jest oddany tej maksymie.

Większość z Was bierze udział rokrocznie w naszym Turnieju Absolwenta. Edycja z 2012 roku stała pod znakiem zapytania. Ogromna pomocą wykazał się Sebastian Szajter, który za sponsorował nagrody. Sebastian tworzy firmę NOIDSS Sp. z o .o. Warto wejść na ich stronę http://www.noidss.pl/ o zobaczyć jakie ciekawe wynalazki proponują miedzy innymi MinHolder - nosnik USB zawierajacy ważne informacje medyczne o posiadaczu.

Na koniec mała zapowiedź - już wkrótce powstanie nowa strona internetowa naszego klubu. Dzięki zaangażowaniu jednego z rodziców zostanie ona dla nas wykonana bezpłatnie - już wkrótce przedstawimy naszego nowego "tajemniczego sponsora".