REHABILITACJA KADETÓW.
UKS UKS 27 Katowice - KS MOSM Tychy II 64-50 (15-11, 18-7, 19-8, 12-24)

UKS 27: Jureczko 31, Burkot 14, Gorgoń 8, Puszek 6, Dziki 3, Kopeć 2, Perdek, Matras, Nowak, Majewski, Turek, Pinkawa;

MOSM II: Zawadzki 16, Jarosz 9, Derek 5, Kolonko 4, Malcharek 4, Celler 4, Jóźwiak 3, Król 2, Rządza 2, Włodarski 1, Szałas, Frączek;

W dzisiejszym spotkaniu nasz zespół bardzo chciał się zrehabilitować za dwa poprzednie mecze, w których ponieśliśmy porażki w bardzo słabym stylu. Plan udał się w 100 procentach, gdyż pokonaliśmy niebezpieczny zespół z Tychów 64-50.
Tym razem od razu zaczęliśmy od mocnego uderzenia. Świetnie graliśmy w kontrze, gdzie jak zwykle brylował Kamil Jureczko. Dobrze grę prowadzili Puszek i Gorgoń i powoli zdobywaliśmy przewagę. Świetnie również funkcjonowaliśmy w defensywie, o czym świadczy fakt, że do przerwy Tyszanie rzucili zaledwie 18 pkt [!]. Trzecia kwarta również zaczęła się po naszej myśli. Wciąż nie do zatrzymania był Jureczko, a dobrze wspomagali go Burkot i Gorgoń. Niestety w połowie tej części spotkania nasi chłopcy za bardzo się rozluźnili i Tyszanie odrobili kilka punktów straty. Na szczęście po reprymendzie udzielonej przez trenerów nasza gra wróciła na właściwe tory. W czwartej kwarcie trenerzy dali więcej pograć rezerwowym i nasza przewaga troszeczkę zmalała, ale wynik był cały czas pod kontrolą. W ostatecznym rozrachunku pokonujemy rywali 64-50 i w dobrych humorach udajemy się na przerwę świąteczną.
Następne spotkanie nasz zespół rozegra 10.01.2013r. na wyjeździe, w gościć nas będzie drużyna UKS Dycha Czechowice-Dziedzice.