MINI TURNIEJ ROCZNIKA 2003 Z KONKURSAMI.
W sobotę 15 grudnia sekcja Michała Bentkowskiego uczestniczyła w Świątecznym spotkaniu sportowym, na które składało się:

- turniej drużyn z udziałem rodziców,
- konkurs rzutowy (pary ojciec-syn)
- pokaz treningu
- wręczenia nagród i wyróżnień

W turnieju uczestniczyło 3 pięcioosobowe zespoły. W każdym meczu dodatkowo występował rodzic, który grał jedynie na połowie atakowanej. Myślę, że wszyscy mieli sporo zabawy, może nawet więcej ojcowie pomagający z całych sił. Widać, że niektórzy z nich prezentowali całkiem niezłe umiejętności. Może nastepnym razem uda się przekonać jedną z mam.

Konkurs rzutowy był niezłym sprawdzianem zarówno dla syna jak i ojca. Spośród wszystkich par 3 z najlepszymi wynikami konkurowały w finale - Tomek z Panem Andrzejem Jacaszkiem, Filip i Pan Bartek Świadrowski oraz Adrian z nowym wujkiem Adamem Marchaczem. Zdecydowaną najlepszą parą była ta ostatnia - zarówno Adrian jak i Adam byli bardzo skuteczni w finale i to do nich należało zwycięstwo.

Po konkursie był mały pokaz treningu jaki można przeprowadzić ze swoją pociechą na boisku. Filip Korus wraz z tatą przedstawili 3 ćwiczenia do doskonalenia swoich umiejętności. Postaram się przed wiosną nakręcić filmik z tymi ćwiczeniami.

Na sam koniec nadszedł czas na nagrody. Na początku trener wyróżnił Franka Bebłota za jego wzorową postawę na treningach, stały postęp i zachowanie. Wszyscy uczestnicy otrzymali statuetki, kubki klubowe oraz kalendarze ze zdjęciami z naszych meczy.