INFORMACJE Z ZEBRANIA ZARZĄDU KLUBU
UKS - Pan Artur Mikruta przedstwił postepy przy organizacji II Miedzynarodowego Turnieju Barbórkowego im. Jana Wartaka;

- ustalono zasadę, ze przy kolejnych imprezach przez nas organizowanych zawsze nasz klub musi wystawic swoja drużynę,

- po otrzymaniu informacji o ilosci zebranych pieniedzy z AKCJI 1% (poczatek grudnia), zarząd klubu zadecyduje na co suma te bedzie spożytkowana, informacje ukażą sie na stronie.

- prezes Artur Mikruta na zebraniu z rodzicami rocznika 99 ma ustalic osobe do pomocy trenerowi Pawłowi Wołk - Jankowskiemu w organizacji meczów ligowych,

-omówiono sprawy szkoleniowe, nurtujace problemy. Wobec tego ustalono, że należy wiekszą uwagę zwrócić na proces rekrutacji zdolnej młodzieży - w tym celu zbiezemy plan zajęć wszystkich szkół pobliskich dzielnic w klasach 3-6. Następnie na bazie tych planów ustalimy grafik rekrutacji w szkołach.

- ustalono, że bedziemy pracować indywidualnie z najzdolniejszą młodzieżą, szczegóły zostana przedstawione trenerom do końca grudnia przez Michała Bentkowskiego,

- omówiono konkurs dla 3 i 4 klas SP pt. Ambitny Koszykarz,

- omówiono temat pomocy dla Domu Dziecka Zakatek,

- w terminie 25-30 listopada Zarząd spotka sie z Ksiegowa Klubową w celu omówienia rozliczenia ostatniej transzy.