UKS SP 27 Katowice
   Nawigacja
Strona Główna
Juniorzy
Kadeci
Młodzik starszy
Młodziczki starsze
Młodzik młodszy
4 klasy SP
3 klasy SP
Zawodnicy
Kontakt
1% na UKS
Obóz zima 2013
Młodziczki starsze
   Minikoszykówka

   Nowa hala
   Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 67
Najnowszy Użytkownik: AntonioAnini
MTB 2012
Przesyłamy pierwszy komunikat dotyczący podziału na grupy i terminarz. Jeśli znajdą państwo jakiś błąd czy będą mieli zastrzeżenia do terminarza proszę o kontakt

Kolejny komunikat organizacyjny dotyczący regulaminu, zakwaterowania czy innych spraw organizacyjnych wkrótce


Prosimy o przesłanie imiennych składów drużyn (Imię nazwisko rocznik) na potrzeby oficjalnej strony turniejowej http://mtb27.gaudios.pl/
(może być szeroki skład, zdajemy sobie sprawę że nie do końca państwo wiedzą jacy zawodnicy przyjadą )
Jeśli posiadacie państwo aktualna fotkę drużyny możecie także dosłać w innym wypadku będzie zdjęcie drużyny które aktualnie posiadamy .Jeśli trener chciałby napisać kilka zdań o swojej drużynie będzie nam bardzo miło zamieścić tą informacje na stronie turniejowej !)



Sprawa ważna proszę już wysyłać dokładną informacje w liczbach ilu zawodników, trenerów i osób towarzyszących przyjedzie do Katowic. Dla nas to bardzo ważne bo musimy załatwiaćcatering i odpowiednia ilość materacy. Przypominamy że wszystkie osoby zakwaterowane i żywione płacą taką sama kwotę (140 zł)

HARMONOGRAM II MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU BARBÓRKOWEGO
Rocznik 1999 Grupa B : Hala Gimnazjum 19 ul. Spółdzielczości 21
(800 m. do Gim 19 - dojście drużyny w dwie strony około 15 minut)

1 MBK Viktoria Żylina (Słowacja)
2 MKS Polonia Warszawa (mazowieckie)
3 ŁKS Łódź (łódzkie)
4 UKS SP 27 Katowice (śląskie)
5 TS Wisła Kraków (małopolskie)
6 Niedźwiadki Przemyśl (podkarpackie)

29.XI.2012 Czwartek

16.45 UKS SP 27 Katowice - TS Wisła Kraków ( mecz awansem w hali SP 27 )
22.00 Odprawa trenerów (biuro zawodów SP 27)

30.XII.2012 Piątek

8.00 MBK Viktoria Żylina - Niedźwiadki Przemyśl
9.15 MKS Polonia Warszawa - TS Wisła Kraków
10.30 ŁKS Łódź - UKS SP 27 Katowice
11.45 MBK Viktoria Żylina - MKS Polonia Warszawa
13.00 Niedźwiadki Przemyśl - UKS SP 27 Katowice
14.15 TS Wisła Kraków - ŁKS Łódź
15.30 MKS Polonia Warszawa - Niedźwiadki Przemyśl
18.00 - 18.30 Przygotowania do Ceremonia otwarcia
18.30 - 19.30 CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU ( GIM 19)
20.00 ŁKS Łódź - MBK Viktoria Żylina

1.XII.2012 Sobota

8.00 UKS SP 27 Katowice - MKS Polonia Warszawa
9.30 TS Wisła Kraków - MBK Viktoria Żylina
11.00 ŁKS Łódź - Niedźwiadki Przemyśl
12.30 MBK Viktoria Żylina - UKS SP 27 Katowice
14.00 Niedźwiadki Przemyśl - TS Wisła Kraków
15.30 MKS Polonia Warszawa - ŁKS Łódź

PLAY-OFF (KRZYŻÓWKI)

17.30 A5 - B6
19.00 A3 - B4
20.30 A1 - B2 (PÓŁFINAŁ)

22.00 Spotkanie trenerów (Stołówka SP 27 ul. Łętowskiego 18))

4.XII.2011 Niedziela

8.00 mecz o miejsca 5-6
9.30 mecz o miejsce 3-4
11.00 mecz o miejsca 1-2
13.00 CEREMONIA ZAKOŃCZENIA TURNIEJU


HARMONOGRAM II MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU BARBÓRKOWEGO
Rocznik 1999 Grupa A : Hala SP 27 ul. Łętowskiego 18
(800 m. do Gim 19 - dojście drużyny w dwie strony około 15 minut)


1 BK Prievidza (Słowacja)
2 UKS 7 Trefl Sopot (pomorskie)
3 Kuźnia Stalowa Wola (podkarpackie)
4 MOS Spójnia Starogard Szczeciński (zachodniopomorskie)
5 Cracovia 1906 Kraków (małopolskie)
6 NOVUM Bydgoszcz (łódzkie)

29.XI.2012 Czwartek

22.00 Odprawa trenerów ( biuro zawodów SP 27 ul. Łętowskiego 18 )

30.XII.2012 Piątek

8.00 BK Prievidza - NOVUM Bydgoszcz
9.15 UKS 7 Trefl Sopot - Cracovia 1906 Kraków
10.30 Kuźnia Stalowa Wola - MOS Spójnia Starogard Szczeciński
11.45 BK Prievidza - UKS 7 Trefl Sopot
13.00 NOVUM Bydgoszcz - MOS Spójnia Starogard Szczeciński
14.15 Cracovia 1906 Kraków - Kuźnia Stalowa Wola
15.30 UKS 7 Trefl Sopot - NOVUM Bydgoszcz
16.45 MOS Spójnia Starogard Szczeciński - Cracovia 1906 Kraków
18.30 – 19.30 CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU ( GIM 19)
20.30 Kuźnia Stalowa Wola - BK Prievidza

1.XII.2012 Sobota

8.00 MOS Spójnia Starogard Szczeciński - UKS 7 Trefl Sopot
9.30 Cracovia 1906 Kraków - BK Prievidza
11.00 Kuźnia Stalowa Wola - NOVUM Bydgoszcz
12.30 BK Prievidza - MOS Spójnia Starogard Szczeciński
14.00 NOVUM Bydgoszcz - Cracovia 1906 Kraków
15.30 UKS 7 Trefl Sopot - Kuźnia Stalowa Wola

PLAY-OFF (KRZYŻÓWKI)

17.30 A5 - B6
19.00 A3 - B4
20.30 A1 - B2 (PÓŁFINAŁ)

4.XII.2011 Niedziela

8.00 mecz o miejsce 11-12
9.30 mecz o miejsce 9-10
11.00 mecz o miejsce 7-8
13.00 CEREMONIA ZAKOŃCZENIA TURNIEJU ( GIM 19)

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
   1 % na UKS SP 27

   PARTNER


   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Nasz profil
   Statystyki
stat4u

polska 
baza stron


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie