WYSOKA PORAŻKA KADETÓ W JAWORZNIE.
UKS MCKiS I Jaworzno - UKS 27 Katowice 135-34 (25-5, 43-10, 31-9, 36-10)

MCKiS I: Sadzyński 38, Chłapek 27, Panek 19, Stanek 14, Brzozowski 5 - Bialik 12, Molenda 12, Kuzak 8, Dyński;

UKS 27: Burkot 6, Kopeć 4, Dziki 2, Janecki 1, Nowak - Perdek 11, Turek 6, Świerczek 4, Walerus, Matras;

Na mecz z, niepokonanym dotychczas, rywalem z Jaworzna nasz zespoł udał sie w bardzo osłabionym składzie. Z różnych powodów w składzie nie znaleźli się min. Jureczko, Puszek i Gorgoń. Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy dominowali nad naszymi chłopakami w każdym elemencie gry. Mieliśmy duży problem z przeprowadzeniem piłki na pole ataku, a jesli już nam sie to udało to skonstruowanie akcji w ataku pozycyjnym również pozostawiało wiele do życzenia. Rywale tymczasem bezlitośnie obnażali nasze braki spokojnie powiększając swoja przewagę. W drugiej połowie nasz zespół zagrał bardziej agresywnie i Jaworznianie musieli sie troszkę bardziej napracować zeby zdobyć swoje punkty. Mimo to ich przewaga umiejętności była tak duża, że wciąż regularnie punktowali. Wynik meczu odzwierciedla jego przebieg, ale mamy nadzieje, że w rewanżu nasz zespół, już w pełnym składzie, postawi zdecydowanie trudniejsze warunki drużynie z Jaworzna. W naszym zespole należy wyróżnić Daniela Perdka, który całkiem nieźle prezentował się w ataku i był bardzo skuteczny na półdystansie. Oprócz tego po raz kolejny nie zawiedli nas kibice, którzy zorganizowali wyjazd do Jaworzna i przez cały mecz głośno wspierali naszych chłopaków. Następne spotkanie rozegramy na własnej hali z z zespołem MOSM I Tychy 18.10.2012. o godzinie 16.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy do pojawienia się na trybunach i głośnego wspierania naszego zespołu.