EMOCJE W MECZU Z PSZCZYNĄ.
UKS UKS 27 Katowice - MUKK Pszczyna 60-70 (10-23, 14-17, 18-12, 18-18)

UKS 27: Kopeć 16, Matras 11, Świerczek 10, Turek 8, Walerus 6, Perdek 4, Kobylarz 3, Majewski 2, Pinkawa, Noczyński;

MUKK: Wyrobek 16, Widawski 13, Janicki 10, Mach 8, Danielczyk M. 7, Danielczyk A. 5, Ber Sz. 5, Kubis 4, Helik 2, Warzecha, Kozłowski, Ber B.;

W dzisiejszym spotkaniu z MUKK Pszczyna chłopaki chcieli zmazać plamę po wysokiej porażce w Gliwicach i, mimo przegranej, udało im się to w 100%. Rozegrali dzisiaj chyba najlepsze spotkanie w tym sezonie. Jedyny minus to fakt, iż nie udało sie wygrac, ale w porównaniu z meczem w Pszczynie, gdzie przegraliśmy różnicą 40 pkt. postęp jest znaczący. Gdyby nie przespana pierwsza kwarta to prawdopodobnie wyszlibyśmy z tego spotkania z tarczą. W pozostałych częściach meczu potrafiliśmy sprawić rywalowi dużo problemów, zarówno w ataku i w obronie. Ciężko wyróżnić kogoś indywidualnie, bo KAŻDY wniósł dzisiaj coś dobrego do naszej gry. Pochwalić należy nasza grę szybkim atakiem oraz obronę zespołową. Dzięki świetnej pomocy w obronie mogliśmy wyprowadzić wiele skutecznych kontr. Trochę szkoda, że w momentach, kiedy mogliśmy dogonić rywala zabrakło trochę zimnej głowy naszym chłopakom. Bardziej doświadczeni rywale potrafili wykorzystać te nasze błędy i dlatego wrócili do Pszczyny z 2 pkt. na koncie. Niemniej jednak naszej drużynie należą się duże pochwały, bo pokazali dzisiaj dużo dobrej koszykówki! Czekamy na taką dobrą grę w naszym ostatnim meczu w tym sezonie, który odbędzie się 23.04.2012. na naszej hali. Przeciwnikiem będzie drużyna GTK Gliwice.