PORAZKA W REWANŻU MŁODZIKÓW STARSZYCH.
UKS AZS Katowice - UKS 27 Katowice 89-63 (21-14, 19-16, 22-12, 27-21)

AZS: Palacz 22, Loth 18, Dobosz 17, Kapłon 13, Pazik 6, Firak 5, Piwczyk 4, Budzik 2, Kurbal 2, Pawełczyk, Janakiewicz, Luczyk;

UKS 27: Kopeć 22, Świerczek 19, Matras 6, Majewski 6, Wnukowski 3, Perdek 2, Turek 2, Walerus 2, Turniak 1, Pinkawa;

W dzisiejszych derbach Katowic nasz zespół po raz kolejny chciał odnieść zwycięstwo nad rywalami z Bogucic, ale niestety to AZS okazał się dziś lepszy. Przeciwnicy już w pierwszej kwarcie zyskali lekką przewagę, którą sukcesywnie powiększali w kolejnych odsłonach meczu. Na nic nie zdały się całkiem przyzwoite występy w ofensywie Kamila Kopcia i Kuby Świerczka, gdy nasza obrona byłą dzisiaj bardziej dziurawa niż szwajcarski ser. Przeciwnicy praktycznie za każdym razem bez problemów dostawali się pod kosz i punktowali. Dodatkowo nasza zbiórka dzisiaj nie istniała. Wysocy z AZSu zbierali każdą piłkę, która nie wpadła do kosza. To wszystko złożyło się na naszą dzisiejszą porażkę. W naszym zespole oprócz ww. Kopcia i Świerczka można dzisiaj wyróżnić też Walerusa, który całkiem dobrze radził sobie z rozgrywaniem piłki. Jednak to nie było dziś najważniejsze, bo mecz przegraliśmy w defensywie. Szkoda tego spotkania, bo przeciwnicy byli w naszym zasięgu, ale te 4 kwarty to kolejne cenne doświadczenie dla naszych chłopaków. Miejmy nadzieje, że zaprocentuje ono już w następnym spotkaniu, które rozegramy już w piątek 30.03.2012. w Gliwicach z miejscowym GTK (mecz przełożony z 5.03.).