MECZ Z LIDEREM JUNIORÓW STARSZYCH.
UKS Ponownie nie ma sie nad czym rozpisywać. Zagralismy słabo na przekroju całego meczu. Bylismy słabsi, wolniejsi mniej skoczni. Zabrakło przede wszystkim zespołowości, ducha gry, dobrej atmosfery. Nasi podstawowi zawodnicy byli cieniem dla samych siebie. Na niewiele pozwalała też bardzo agresywna obrona dąbrowian, którzy mieli bardzo duzo przechwytów.

Pojedyńcze osoby walczyły nie powiem, ale tu potrzeba wysiłku całej druzyny. Niestety pewne dyscyplinarne rozwiazania zostały przeprowadzone przez trenera po zakończeniu spotkania.

Ciężko kogos wyróżnic z naszych chłopaków. Widziałem, że niektórzy ambitnie podeszli do spotkania, ale były to jednostki. Brakowało mi Adama Bujoczka.

Za tydziń kolejne spotkanie, tym razem trzeba wygrać i to jak najwiecej. Rude pierwszą zakończymy na 3 miejscu więc nie ma nad czym rozpaczać tylko dalej konsekwentie trenować. Małe roszady w składzie są szansą dla innych aby pokazać swoje umiejetnosci.

Do formy musi wrócić Remek, Wojtek powoli sie zbiera po chorobie, może Kuba Fołda jak dostanie więcej minut to zaskoczy. Gdzieś mi znika w spotkaniach Musiek, który w zeszłym roku był zawodnikiem wchodzacym z ławki wprowadzajacym sporo zamieszania. Uważam, że wciąż musi nad soba pracować Jacek Czekaj, który może grając na obwodzie stac sie liderem naszej drużyny.