ŚWIĘTA WOJNA DLA SOSNOWCA.
UKS Mi osobiście źle ogląda się mecz kiedy team z którym sympatyzuje nie nawiązuje walki, ale kiedy w ogóle nie próbuje to juz jest koszmar. Dodam do tego zachowanie wobec sędziów i kolegów, które nie przystaje sportowcowi to żałuję, że pojawiłem się na meczu.

No nic trzeba iść dalej...Co prawda zaczęliśmy od udanego wejścia pod kosz Krzyśka, to w rewanżu Zagłębie oddało nam zespołowymi akcjami. Kwarta skończyła się dwiema trójkami Brody z Sosnowca. Druga część to dalsza przewaga gości, przebłyski dobrej gry miał Jacek, walczył Wojtek Jabłecki ale gołym okiem widać było, że miał przerwę w treningu.
W sumie to do końca spotkania mieliśmy podobny przebieg. Nie zanotowałem jakiegoś zrywu z naszej strony. Trener Smolicha próbował wszystkich zawodników. Cieszę się, że wyszedł na boisko Mateusz Willy Upława, który pokazał się z dobrej strony, kryjąc wyższego od siebie rywala o dwie głowy i ważącego 30 kg więcej. Nie widziałem, żeby narzekał ani prosił o zmianę w kryciu.

Z takimi zespołami jak Tychy Sosnowiec czy Częstochowa wychodzimy na boisko znając klasę i przewagę rywali, ale jesteście sportowcami i swoim nastawieniem możecie zmienić wszystko. Dzisiaj na pewno nie było odpowiedniego nastawienia.

Moja wskazówka jest jedna - trening, trening i jeszcze raz trening.

Punkty: Upława, Sękała 5, Lipski, Balon 6, Czekaj 12, Banert, Bujoczek 5, Jabłecki 2 (7 zbiórek), Najgrodzki 1, Jacaszek 6 (8 zbiórek), Wistuba 2

Zagłębie: Bubel 16, Zawierucha 14, Hauzer 12