NIEUDANY START W 3 LIDZE.
UKS Na początku po udanych akcjach Borysa prowadziliśmy nieznacznie, widać było że to pierwsze spotkanie ligowe, chłopakom brakowało decyzyjności. Dobrze wszedł w mecz Marcin Antosik dzięki któremu opanowalismy tablicę. Niestety szybko 2 faule złapał Tomek Wistuba. Wdrugiej ćwiartce dzięki wielu celnym rzutom wspomnianego Richtera ekipa z Dobrodzienia objęła prowadzenie.My zagralismy bardzo mało skutecznie zdobywając 8 punktów w kwarcie.

Trzecia ćwiartka niestety dalej nie potrafiliśmy dogonic rywali. Nizły moment zaliczył Wojtek Jabłecki, który popisał się efektownym blokiem, oraz zdobył 7 punktów z rzędu. Dalej kłopoty z faulami miał Tomek Wistuba.

W połowie czwrtej kwarty wreszcie zaczęlismy grać szybciej i agresywniej. Dzieki takiej grze obudzilismy się i systematycznie zmniejszalismy różnicę punktową. Po trzech koszach z rzędu kolejny faul popełnił Tomek Wistuba i to było jego piate przewinienie. Mimo jego braku, ale za to ze skutecznym w końcu Adasiem dalej odrabialismy straty. Wreszcie ktoś dobrze pokrył Richtera (Kuba Najgrodzki). Myślę, że gdybysmy chociaż trafiali 50% rzutów wolnych spokojnie odnieślibyśmy zwyciestwo. No ale niestety było inaczej, wygrała drużyna bardziej doświadczona.

Następne spotkanie w Częstochowie.

Punkty: Stankała 2, Balon 12, Czekaj 7, Jacaszek 6, Bujoczek 11, Jabłecki 13, Najgrodzki 4, Wistuba 8, Antosik 4