STRONA INTERNETOWA UKS SP 27 KATOWICE.
UKS Po pewnej przerwie UKS SP 27 Katowice wznawia działania swojej oficjalnej strony. Naszym celem jest informowanie na bieżąco o zespołach biorących udział w rozgrywkach i turniejach, o imprezach organizowanych przez nasz klub, obozach sportowych etc.

Sprawne działanie strony możliwe będzie dzięki zaangażowaniu członków klubu. W związku z powyższym potrzebujemy po 2 respondentów z każdej drużyny, zainteresowanych redagowaniem artykułów, przekazywaniem na bieżąco informacji z meczy, statystyk i zdjęć. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy - michben@poczta.onet.pl.

Jeśli ktoś posiada ciekawe zdjęcia swoich drużyn i chciałby, aby były zamieszczone na podstronie swojej ekipy proszę o kontakt. Liczymy na Waszą pomoc w Tworzeniu tego portalu ponieważ jest on przeznaczona dla Was (zawodników) i jest przede wszystkim o Was. Założenie strony internetowej jest wyjściem naprzeciw niezbędnym potrzebom informacyjnym, stawianym każdej organizacji. Chcemy, aby członkowie klubu wiedzieli, że ich trud i wysiłek jest zauważany i doceniany przez kadrę UKSu.

Dodatkowo zawsze mile widziana będzie pomoc osób, które zajmują się grafiką, obróbką zdjęć bądź tworzeniem stron www. Wygląd strony UKS jest wyznacznikiem atrakcyjności i prestiżu dla członków organizacji.

Na stronie również będą znajdywały się informacje od Prezesa Klubu Pana Artura Mikruty, wszystkich trenerów prowadzących zajęcia.